Лукашенко погрожує республікам колишнього СРСР втратою суверенітету

Самопроголошений президент білорусі та прибічник путіна Олександр Лукашенко погрожує втратою суверенітету тим колишнім республікам срср, які не приєднаються до союзу рф та білорусі.
Джерело: Белта
“Сьогодні країни пострадянського простору повинні бути щиро зацікавлені в зближенні з союзною державою росії та білорусі. Якщо звісно вони хочуть зберегти свої суверенітет і незалежність”, – заявив Лукашенко.
Пропагандист також вважає, що колишнім республікам срср потрібно протистояти глобальним викликам.
“Ті, хто досі сумнівається, повинні розуміти, що того, хто відмовиться від якнайшвидшого єднання, згуртування, зміцнення міждержавних зв’язків і просто нормальних людських відносин, завтра може й не бути”, – зазначив самопроголошений очільник Білорусі.
Раніше ми писали, що «Україна має реалістичний план, що здатний змінити перебіг війни»


