
Фото: kyiv.npu.gov.ua
У Оболонському районі Києва 51-річний водій Porsche Cayenne в стані алкогольного сп’яніння спричинив ДТП, внаслідок якого травмувалися четверо людей, включаючи двох неповнолітніх. Поліція затримала винуватця, у якого тест показав 1,94 проміле алкоголю в крові.
Дорожньо-транспортна пригода сталася 13 квітня ввечері на перехресті вулиці Північної та проспекту Володимира Івасюка. За попередніми даними, п’яний водій, виїжджаючи з вулиці Північної, не уступив дорогу іншим учасникам руху та зіткнувся з автомобілями Nissan та MG.

Фото: kyiv.npu.gov.ua
Унаслідок аварії четверо осіб отримали тілесні ушкодження. Серед них — два неповнолітніх пасажири MG (14 та 15 років), а також 25-річний чоловік і 45-річна жінка в Nissan. Усі потерпілі отримали допомогу.

Фото: kyiv.npu.gov.ua
Слідчі затримали винуватця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Прилад Драгер зафіксував 1,94 проміле алкоголю в крові водія.

Фото: kyiv.npu.gov.ua
За фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України — порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують у стані сп’яніння.