У Харкові пройде всеукраїнський турнір з боксу

13:39  |  25.04.2026
Всеукраїнський турнір з боксу
Новини компаній

Всеукраїнський турнір з боксу

У Харкові, в понеділок, 27 квітня пройде Всеукраїнський турнір по боксу, присвячений Дню прикордонника.

Молоді спортсмени зі всієї України боротимуться за призовий фонд та цінні призи від спонсорів і партнерів. На вас чекає яскраве спортивне видовище сили та духу українських бійців. Це справжнє свято для поціновувачів української школи боксу, яка дала світу таких великих спортсменів, як брати Кличко і Олександр Усик. В цей день ви, можливо, вперше побачите на ринзі майбутнього чемпіона світу по версії WBO.

Для журналістів заплановані зустрічі з цікавими людьми та можливість взяти коментар чи записати інтерв’ю. Акредитація за телефоном: +380661117800. Захід буде проведено в безпечному місці.

Місце проведення: ХНАТОБ (м. Харків, вул. Сумська 25), Loft stage. Початок: 12.00. Вхід вільний.

Організатор заходу: ГО «Захист Держави» ─ організація, яка об’єднує активних громадян для трансформації України у сильну державу з потужною армією, професійною владою, верховенством права та розумним балансом між безпекою та свободою.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter