Поліцейські притягнули до відповідальності власника собаки, який бив тварину в парку «Наталка»

13:26  |  05.03.2026
Киянин побив собаку в парку: поліція склала протокол

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Поліція Оболонського району Києва склала адміністративний протокол на 44-річного чоловіка за жорстоке поводження з домашнім тваринам. Інцидент стався у парку «Наталка», де очевидиця зафільмувала побиття семимісячного цуценяти бельгійської вівчарки.

До правоохоронців звернулася громадянка, яка стала свідком того, як чоловік вдарив собаку прямо в парку. Вона записала відео і подала заяву до поліції.

Правопорушник пояснив, що його цуценя підібрало з землі сторонній предмет, і він вдарив тварину з метою «виховання». Однак поліцейські розцінили його дії як жорстокість.

Дільничні офіцери поліції складли на чоловіка адміністративний протокол за частиною 1 статті 89 КУпАП (закон про адміністративні правопорушення). За цією статтею передбачені штрафні санкції, а також можлива конфіскація тварини, якщо перебування у власника становить для неї загрозу.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Якщо ви знайшли помилку на сайті, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter