
Фото: kyiv.npu.gov.ua
Киянка залишила в багажнику автомобіля близько мільйона гривень. Двоє працівників автомийки, де вона обслуговувала авто, помітили гроші та вирішили їх привласнити. Поліція затримала обох чоловіків.
До Солом’янського управління поліції Києва звернулася мешканка міста з заявою про крадіжку. Жінка повідомила, що після відвідання автомийки виявила зникнення з багажника близько мільйона гривень. На місце виїхала слідчо-оперативна група.

Фото: kyiv.npu.gov.ua
Правоохоронці встановили, що до злочину причетні двоє працівників мийки — 29-річний та 33-річний чоловіки. Під час своєї зміни вони помітили гроші в багажнику автомобіля та вирішили привласнити частину коштів. Фігуранти забрали 22 500 доларів та 1 700 євро, які згодом розділили між собою.

Фото: kyiv.npu.gov.ua
Поліцейські затримали обох чоловіків у порядку статті 208 КПК України. Більшу частину викраденої суми вдалося вилучити та повернути власниці. Решту грошей зловмисники встигли витратити.

Фото: kyiv.npu.gov.ua
Слідчі повідомили затриманим про підозру за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану. Найсуворіше покарання за цією статтею передбачає до восьми років позбавлення волі.