ТОК Gulliver заявляє, що інцидент з ліфтом та постраждалим внаслідок обриву було інсценовано

20:59  |  10.01.2026
Рейдерське захоплення паркінгу Gulliver: Ощадбанк розповів деталі конфлікту

TOK Gulliver повідомляє, що інформація, що поширюється про нібито факт несправності ліфта в бізнес-центрі не відповідає дійсності.

“Усі ліфти в TOK Gulliver технічно справні та працюють у штатному режимі. Компанія-виробник OTIС, яка постійно обслуговує та моніторить роботу ліфтів, 7 січня 2026 року провела позапланову перевірку обладнання на запит власника та підтвердила його повну відповідність вимогам безпечної експлуатації. Експерти правоохоронних органів оглянули троси й так само не виявили факту можливої несправності”, – йдеться в повідомленні.

Там повідомляють, що водночас є всі підстави вважати, що факт інциденту було сплановано для дискредитації нових власників ТОК Gulliver. До поліції направлено заяву щодо неправдивого повідомлення про злочин.

“Особу, яка фігурувала в повідомленнях як постраждала внаслідок нібито несправності ліфта, попередньо ідентифіковано як людину, пов’язану з колишнім власником ТОК Gulliver Віктором Поліщуком. Наявні попередні докази свідчать, що ситуацію було інсценовано”, – повідомили в TOK Gulliver.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter