Святошинський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді застави 300 тисяч гривень колишньому міському голові Ірпеня Олександру Маркушину.
Справа стосується незаконного передання майнового комплексу та земельної ділянки комунальної власності в приватні руки у 2019 році. Маркушину інкримінують зловживання владою за ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України.
За версією слідства, посадовець організував схему, за якою комунальну будівлю бойлерної та земельну ділянку в центрі Ірпеня було передано приватним особам. Директор комунального підприємства, близький до Маркушина, ініціював процедуру «списання» будівлі, хоча насправді приміщення залишилося цілим.
Сам Маркушин вважає справу політично вмотивованою та «зшитою» на замовлення місцевих забудовників. Нагадаємо, що раніше міського голову вже відсторонили від посади через підозру в незаконному перетині кордону.
I just like the helpful information you provide in your articles
I really like reading through a post that can make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment!