У Києві затримали чоловіків, які влаштували стрілянину у Дарницькому районі

13:32  |  19.05.2025
У Києві затримали чоловіків, які влаштували стрілянину у Дарницькому районі

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Водія та пасажира авто Audi поліцейські затримали неподалік місця вчинення злочину в одному із ресторанів.

Джерело: Поліція Києва

19 травня під час моніторингу соціальних мереж поліцейські виявили відео, на якому двоє чоловіків з автомобіля стріляють з пістолета під час поїздки в авто. На щастя, внаслідок інциденту ніхто з громадян не постраждав.

Вже протягом години правоохоронці встановили  місцеперебування водія та пасажира – вони відпочивали у місцевому ресторані.

Слідчі затримали зловмисників у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України та вилучили пістолет. Затримані — це двоє киян, віком 22 та 33 роки. Їх доставили до Дарницького управління поліції, де з ними спілкуються слідчі.

За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене із застосуванням зброї. Відповідно до санкції статті, такі дії караються позбавленням волі на строк до семи років.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: