
На будівництві Подільського мосту у Києві зі столичного бюджету розікрали щонайменше 153 млн гривень — СБУ
Служба безпеки та БЕБ задокументували нові факти розкрадань з бюджету міста Києва. За матеріалами справи, фігуранти привласнили щонайменше 153 млн грн, які призначалися на будівництво Подільського мосту через річку Дніпро.















































