28 липня Київ уперше відзначить День Української Державності

10:00  |  26.07.2022
Прапор

Цьогоріч 28 липня Київ уперше відзначить День Української Державності, законодавчо започаткований в червні цього року. З нагоди свята у столиці заплановано низку урочистих заходів.

Джерело: Київська міська рада

У четвер, 28 липня в усіх районах міста відбудуться урочисті церемонії підняття Державного прапора України.

У цей день триватиме покладання квітів до пам’ятників і пам’ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та учасників заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії рф на території України.

Також у столиці встановлять інформаційно-довідкові стенди і конструкції про борців за незалежність України, учасників національної безпеки та оборони. У зелених зонах створять тематичні святкові композиції.

Відзначення Дня Української Державності у Києві не обмежиться одним днем: протягом усього року в місті проводитимуть відповідні культурно-мистецькі та інформаційно-просвітницькі акції. Зокрема, в освітніх закладах організують спортивні та національно-патріотичні заходи, присвячені історичним подіям і видатним діячам українського державотворення.

Так само протягом року міська влада сприятиме реалізації громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення національної єдності, консолідацію суспільства, розвиток міжнародних зв’язків, поширення інформації і знань про Україну, утвердження її позитивного іміджу у світі.

Заходи до Дня Української Державності також пройдуть у всіх районах столиці.

Раніше ми писали, що на будинках Солом’янки з’являться «живі стіни»

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: