Терміновий автовикуп: що це означає та коли ця послуга вигідна?

07:44  |  14.02.2019
автосалоны Киев
PR

Багато автомобілістів як в Києві, так і по всій Україні не знають, як вигідно продати свою машину. Часто їм потрібно самим шукати покупців, давати оголошення в газету або на сайті в Інтернеті. Це часто приводить до того, що приходиться витрачати час. В багатьох випадках необхідно продати свій автомобіль як можна швидше. І який спосіб вибрати, що більше підходить для продавця? Можливо, найкраще використати автовикуп Київ, чи все ж самому найти покупця?

Як швидко і безпечно продати авто в Україні?

Кожний автовласник в Україні стикався з таким питанням як продажа авто. А якщо не приходилося цим займатися, все одно, рано чи пізно, прийдеться з таким питанням зіткнутися. І мета продажу може відрізнятися:

 • бажання купити нову модель;
 • потрібні гроші на рішення яких-то термінових задач;
 • виїзд в другу країну;
 • важливо позбавитися проблемного авто.

Тільки на перший погляд може все виглядати так, що це легко зробити.


Якщо появилося бажання продати свою машину, зробити це можливо, використовуючи кілька варіантів. І який же спосіб можна назвати найкращим?

 1. Спосіб перший: самостійне рішення питання. Правда, для цього потрібно не тільки багато часу, але і зусиль. Треба не забувати і про те, що можливий ризик обману.
 2. Спосіб другий: постаратися це зробити через автосалон. Для любого власника цей варіант можна назвати кращим, ніж самому рішати всі питання. Про показ, а також про рекламу машини потрібно думати досвідченим менеджерам салону.
 3. Спосіб третій: скористатися терміновім автовикупом. Цей варіант особливо підходить для таких ситуацій, коли це питання потрібно рішити як можна скоріше.

Зрівнюючи всі три способи, можна сказати, що автовикуп Київ – це найкращий варіант для продавця, тому що йому не потрібно ні про що переживати.

Що таке автовикуп?

Саме слово “автовикуп” говорить про те, що хтось пропонує купити машину на вигідних для власника умовах. При цьому не ставляться ніякі умови, що влаштовує продавця даже в тому випадку, коли це проблемний автомобіль. В більшості випадків йдеться про терміновий викуп авто, коли власник бажає якнайшвидше позбавитися від нього. Цей варіант використовується в кількох випадках:

 • після серьозної дорожньо-транспортної пригоди;
 • коли на машину немає ніяких документів;
 • якщо автомобіль горів;
 • коли не виплачений кредит.

Існують і інші випадки, коли питання з автомобілем можна вирішити тільки через терміновий автовикуп.

Люба компанія, яка пропонує таку послугу, повинна мати з цього який-то зиск. Ніхто не буде працювати в збиток для себе. А це говорить про те, що машина купується не по риночній ціні. Але власника це влаштовує. По-перше, йому терміново потрібні гроші, а по-друге, потрібно якнайшвидше рішити питання з проблемною машиною. Або немає часу самому займатися вирішенням цієї проблеми. Послуга автовикупа вирішує всі ці питання якнайкраще.

Як автовикуп полегшує продаж авто?

Даже якщо машина після серьозної аварії, її також можна продати, використовуючи послугу автовикупу. Там залишилися деталі, які потім можливо продати як запчастини. Ця послуга унікальна, і можна назвати чому:

 • операція продажу проводиться за короткий час, всього за один день;
 • автовласнику не потрібно нічого робити, тільки показати машину для її оцінки;
 • переоформленням всіх документів займається покупець;
 • автовласник зразу отримує гроші.

Якщо не виникає ніяких проблем, на всю операцію, яка називається терміновий автовикуп, може піти всього 40-45 хвилин.

Треба пам’ятати, що власнику в деяких випадках не потрібно нікуда їхати, особливо коли машина не заводиться або після ДТП. Треба тільки зателефонувати, і на вказану адресу приїзджає експерт-оцінювач, перевіряє машину і говорить, за яку ціну її можна купити. Після рішення всіх питань власник отримує гроші. Ціна пропонується висока, до 85-90% від ринкової вартості.

Нажмите , чтобы читать нас в Facebook!