У Києві з 13 березня підвищилися вартість проїзду в кільцевій електричці до 22 гривень при оплаті готівкою та у маршрутних таксі до 20 гривень. Перевізники пояснюють це введенням комісійного збору…
Показано 2 з 2 матеріалів