2 лютого у Київській області та Києві запроваджені стабілізаційні графіки відключення електроенергії. ДТЕК повідомив, що погодинні графіки мають діяти протягом доби, а столиця повернулася до індивідуальних графіків для кожного будинку…
Показано 4 з 4 матеріалів