На запрошення міністра закордонних справ Андрія Сибіги представники понад 70 іноземних дипломатичних місій відвідали місця останніх російських ударів на столичній Лук'янівці. Дипломати поклали квіти на знак вшанування пам'яті загиблих.
Показано 2 з 2 матеріалів