Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

В Шевченківському районі на жінку впало дерево

В Шевченківському районі на жінку впало дерево

Сьогодні, 12 серпня, о 14:06 год рятувальники “Київської служби порятунку” оперативно виїхали на виклик, на вулицю Овруцьку, що в Шевченківському районі м.Києва й за допомогою спецобладнання прибрали повалене дерево та звільнили прохід.

Джерело: Карс

“На місці події було з’ясовано, що дерево травмувало жінку, яка перебувала поруч. На щастя, вона була при свідомості, її ушпиталили до лікарні для обстеження”, – повідомили у службі.

Усього для ліквідації наслідків НС було залучено 4 рятувальників та 1 одиницю техніки. Тривали роботи майже годину.

Рятувальники нагадали, що негоду прогнозують і на завтра, тож закликали киян бути обачливими та обережними.

  • При падінні дерев чи гілок, травмуванні людей інформуйте екстрені служби: 101 або 103.
  • Телефон КАРС “Київська служба порятунку”: 044-430-37-13

Раніше ми писали, що у столиці не викладатимуть російську мову

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу