Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

У столиці не викладатимуть російську мову

У столиці не викладатимуть російську мову

Громадський діяч та політичний експерт Андрій Смолій повідомив про рішення Київської міської адміністрації молодіжному клубу “Джура”, згідно із яким у столиці не викладитимуть російську мову.

Джерело: Андрій Смолій

“В Києві у школах більше не буде вивчатись мова-окупанта, а також не буде навчання московською. Про це повідомили у листі-відповіді з КМДА. Сподіваюсь так і буде. З 1 вересня будемо відслідковувати ситуацію”, – зазначив експерт.

Додамо, що у департаменті освіти КМДА зазначили, що у навчальній програмі на 2022-2023 рік “не передбачено викладання російською мовою предметів та вивчення російської факультативно”.

Раніше ми писали, що екс-президент України запускає виробництво меду для захисників

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу