У Києві пасажир з ножем напав на водія трамвая

12:46  |  21.01.2026
Чоловік напав з ножем на водія трамвая у Києві — поліція оголосила підозру

Фото: kyiv.npu.gov.ua

У Деснянському районі Києва 32-річний пасажир ножем поранив 43-річного водія трамвая в груди та обличчя. Напад сталася після того, як водій попросив чоловіка вийти з трамвая на кінцевій зупинці. Поліція затримала нападника та повідомила йому про підозру за тяжке тілесне ушкодження.

Правоохоронці отримали повідомлення від фахівців екстреної медичної допомоги про госпіталізацію водія трамвая з ножовими пораненнями. Потерпілий отримав два удари ножем — один у груди, другий в обличчя.

За словами поліції, конфлікт розпочався після того, як водій попросив пасажира вийти з салону транспортного засобу на кінцевій зупинці. Замість того щоб виконати вимогу, чоловік почав сперечатись. Спір швидко переріс у фізичне протистояння, під час якого нападник дістав ніж.

Оперативникам вдалося швидко встановити та розшукати підозрюваного. Ним виявився 32-річний мешканець Києва.

Слідчі затримали його у порядку ст. 208 КПК України та повідомили про підозру за частиною 1 статті 121 КК України — умисне тяжке тілесне ушкодження. Цей склад правопорушення передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк до восьми років.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter