Туристи з Києва ледь не замерзли у Карпатах

13:45  |  21.09.2022
ДСНС

Рятувальники двох областей надавали допомогу молодим туристам з Києва в горах.

Джерело: Головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області

19 вересня до чергового Спеціальної пошуково-рятувальної частини АРЗ СП ГУ ДСНС в Івано-Франківській області поступило повідомлення від 22-річного туриста, жителя міста Київ , про те, що він разом дівчиною, 2002 р.н., жителькою м. Київ рухаються Чорногірським хребтом від озера Бребенескул Закарпатської області в напрямку до гори Дземброня, але не можуть самостійно продовжити рух.

Мандрівники потребували допомоги рятувальників, у зв’язку з складними погодними умовами, а саме сильний вітер, обмежена видимість, низька температура.

Туристи здійснювали прохід Чорногірським хребтом від урочища Заросляк до села Дземброня, через г.Шпиці, озеро Несамовите, озеро Бербенескул, г. Гутин Томнатик, г. Менчул.

Для надання допомоги туристам одразу було залучено пошуково-рятувальне відділення Явірник, що базується на горі Піп Іван та повідомлено Оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС в Закарпатській області для залучення Рахівських гірських рятувальників для надання допомоги з проведення пошуково-рятувальних робіт.

Рятувальники пошуково-рятувального відділення Явірник знайшли постраждалих та після проведення заходів з обігріву супроводили до озера Бребенескул Закарпатської області, де зустрілись з закарпатськими рятувальниками та спільно з постраждалими на снігоболотоході «БОГУН» продовжили слідування на зустріч автомобілю швидкої медичної допомоги. В селі Богдан Закарпатської області рятувальники передали постраждалих медикам. Від подальшої госпіталізації туристи відмовилися.

Раніше ми писали, що у чотирьох районах Києва триває відновлення теплових мереж

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: