П’яний мешканець Білогородки на Київщині розгулював селищем з гранатою

У селищі Білогородка Київської області правоохоронці затримали 36-річного місцевого чоловіка за незаконне придбання та зберігання боєприпасів. П’яний чоловік розгулював селищем з ручною гранатою Ф-1, яку потім залишив на вулиці.
До поліції зателефонував місцевий житель повідомив, що на одній із вулиць селища виявив предмет, схожий на гранату. Правоохоронці прибули на місце і підтвердили: це дійсно ручна осколкова граната Ф-1.
Слідчі встановили, що залишив боєприпас місцевий житель, який розгулював селищем у стані алкогольного сп’яніння. За даними поліції, чоловік купив цю гранату самостійно.
Під час обшуку його помешкання правоохоронці вилучили патрони різних калібрів.
Підозрюваного повідомили про підозру за фактом незаконного придбання, носіння та зберігання бойових припасів без дозволу — стаття 263 ч. 1 Кримінального кодексу України. За цей злочин йому загрожує до семи років позбавлення волі.

