Київ 14 грудня: сніг і блекаут, трагічні пожежі, Ханука на Майдані

19:54  |  14.12.2025
Головні новини

У Києві випав перший сніг, але день затьмарили трагічні події: дві смертельні пожежі за ранок і проблеми з електропостачанням.

Дві смертельні пожежі за 14 хвилин. Уранці в Солом’янському та Святошинському районах загинули двоє людей під час пожеж. Трагедії сталися майже одночасно — з інтервалом лише 14 хвилин.

Перший сніг паралізував транспорт. Сніг у столиці змусив зупинити фунікулер через відключення електроенергії. На вулицях працює 184 одиниці спецтехніки для розчистки доріг від снігу.

Блекаути тривають. У Києві діють погодинні графіки відключень світла. Через знеструмлення вчора зірвався концерт Макса Барських у Палаці спорту.

Ханука на Майдані викликала дискусії. На Майдані Незалежності запалили найбільшу в Європі ханукію.

Київ передав понад 10 тисяч дронів на фронт. Мер Віталій Кличко повідомив про передачу ЗСУ чергової партії допомоги: понад 10 000 БпЛА різних типів і 20 наземних роботизованих комплексів.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter