Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

На Майдані Незалежності відбулася церемонія запалювання першої свічки Ханукії

На Майдані Незалежності відбулася церемонія запалювання першої свічки Ханукії
Фото Фото: kyivcity.gov.ua

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у публічній церемонії запалювання першої свічки на найбільшій в Європі Ханукії, яка традиційно встановлена на Майдані Незалежності.

Встановила Ханукію Федерація єврейських громад України за сприянням міської влади.

«Ханукальна Менора в Києві – найбільша в Європі. Цього року її створив український дизайнер», – повідомив Віталій Кличко.

У церемонії взяли участь рабини, дипломатичні представники різних країн, зокрема посол Аргентини, тимчасово повірені у справах посольств Канади та Болгарії, представники дипломатичних місій Великобританії та Франції.

Кличко наголосив, що «світло ханукальних свічок символізує дух свободи, перемоги добра над злом і незламності єврейського та українського народів».

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу