Кличко призывает Кабмин открыть метро с 25 мая

14:19  |  13.05.2020
Киевское метро

Мэр Киева Виталий Кличко обратился к Кабинету министров с просьбой восстановить работу метрополитена с 25 мая. Об этом Кличко написал на своей странице в Facebook.

“Я звертаюсь до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 – це п’ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться. Столична влада не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього – поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах. Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро”, – написал Кличко.

Кличко сообщает, что он против идеи спецпропусков для проезда в метрополитене. По его словам, это только создаст толпы и будет еще хуже. Метро должен открыться для работы в обычном режиме. Работа метро позволит перераспределить поток пассажиров и нормализовать работу всего общественного транспорта столицы.

“Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай. Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов’язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні – понад усе!”, – написал мэр столицы.

⚡️Я звертаюсь до уряду – після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 – це п'ятниця, а потім два вихідних), дозволити…

Gepostet von Віталій Кличко am Mittwoch, 13. Mai 2020

Читайте Мой Киев в Телеграме telegram ico!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Афиша Киева