З початку снігопадів інспектори благоустрою внесли майже 650 приписів щодо несвоєчасного прибирання снігу та накриження

17:36  |  21.11.2022
З початку снігопадів інспектори благоустрою внесли майже 650 приписів щодо несвоєчасного прибирання снігу та накриження

Фото: kyivcity.gov.ua

Після погіршення погодних умов інспекція благоустрою посилено контролює прибирання вулиць столиці від снігу та накриження. Усього з початку снігопадів було внесено майже 650 приписів за порушення Правил благоустрою в частині прибирання снігу.

Джерело: Директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко

«Ще на минулому тижні, після прогнозів Укргідрометцентру про погіршення погодних умов, інспектори благоустрою попередили всіх балансоутримувачів листом-пам’яткою щодо правил утримання балансової території під час снігопаду. У Правилах благоустрою міста Києва чітко визначено, що керівники підприємств, установ і організацій – як приватної, так і комунальної власності – несуть персональну відповідальність за прибирання балансової та прилеглої території. Через опади вихідні для інспекторів стали також робочими днями: вже о 06:00 ранку вони вийшли контролювати якість прибирання снігу. Всього з початку снігопадів було внесено майже 650 приписів. Дав доручення приділяти особливу увагу об’єктам соціальної інфраструктури: зупинок громадського транспорту, виходів із метро, шкіл та садочків, закладів харчування та торгівлі», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Він закликав балансоутримувачів своєчасно прибирати наслідки негоди, адже йдеться про безпеку пішоходів і водіїв.

Якщо прохання прибрати балансову територію ігнорується, інспектор складає протокол про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП.

Кожен протокол тягне за собою накладення штрафу: для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, на посадових осіб та підприємців – від 850 до 1700 грн.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: