Виталий Кличко показал, каким будет памятник Сикорскому в Киеве

10:47  |  07.06.2019
Виталий Кличко показал, каким будет памятник Сикорскому в Киеве

Фото: Виталий Кличко/Facebook

Мэр Киева Виталий Кличко показал, как будет выглядеть памятник авиаконструктору Игорю Сикорскому, который в этом году установят в столице перед аэропортом, который теперь носит имя выдающегося киевлянина. Фотографии макета памятника и эскизов Виталий Кличко опубликовал на своей странице в Facebook.

«Сьогодні 130 років з дня народження одного з найвидатніших киян, всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського. Кияни пишаються тим, що перша в світі авіамодель вертикального злету була запущена саме в нашому місті, у дворі садиби на Ярославовому валу, де жив тоді Сікорський. Згодом він здійснив прорив у світовому авіабудуванні», – пишет Кличко.

Он отметил, что столичная власть продолжает работать с Министерством обороны о передаче на баланс города усадьбы Сикорских на Ярославовом валу, чтобы отреставрировать дом, в котором жил выдающийся авиаконструктор.


«А до кінця літа ми вже встановимо пам’ятник Ігорю Сікорському біля аеропорту, який перейменували на його честь (колишній аеропорт «Жуляни»). Робота над створенням пам’ятника триває. І буде він гарним. Ось такий вже макет. І кілька ескізів», – пишет мэр.

Сьогодні 130 років з дня народження одного з найвидатніших киян, всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря…

Gepostet von Кличко – мер am Donnerstag, 6. Juni 2019

Нажмите , чтобы читать нас в Facebook!