Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт Новини Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Відео про нібито побиття військового на колісному кріслі у Києві виявилося інсценізацією

Відео про нібито побиття військового на колісному кріслі у Києві виявилося інсценізацією
Фото Фото ілюстративне

У мережі поширилося відео нібито побиття військового на колісному кріслі, однак правоохоронці стверджують, що це інсценізація, створена з метою провокації.

Увечері в низці Telegram-каналів з’явилося відео, яке начебто демонструє жорстоке побиття чоловіка у військовій формі на вулиці Паньківській у Голосіївському районі Києва. На записі троє невідомих чоловіків кілька разів ударили військового та скинули його з колісного крісла на землю.

Поліція Києва після поширення відео одразу прибула на місце події, опитала свідків та почала з’ясовувати обставини інциденту. За результатами перевірки правоохоронці дійшли висновку, що відео є повністю інсценованим.

Імовірно, метою створення такого відео було привернути увагу або спровокувати суспільний резонанс. Наразі тривають подальші слідчі дії для встановлення осіб, причетних до створення цього постановочного відео.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу