В умовах відключення світла офлайн навчання у школах триватиме у світловий проміжок дня – із 09:00 до 16:00

16:49  |  21.11.2022
В умовах відключення світла офлайн навчання у школах триватиме у світловий проміжок дня – із 09:00 до 16:00

В умовах відключення світла офлайн навчання у школах має починатись та закінчуватись у світловий проміжок дня. Це максимально виключить залежність освітніх закладів від віялових та аварійних відключень електроенергії. Саме тому уроки триватимуть з 09:00 до 16:00.

Джерело: Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський

Водночас за його словами, для дітей початкових класів – до уроків та після них – працюватимуть групи подовженого дня.

«Після закінчення осінніх канікул за парти в очному форматі повернулись 111,5 тисячі школярів із майже 236,4 тисячі дітей, які перебувають у Києві. Учні, які навчаються онлайн, підключаються до уроків за можливості. Тому опрацювання тем і завдання дублюються через месенджери та електронною поштою. Крім того, повторення пройденого на наступному уроці – обов’язкове», – повідомив Валентин Мондриївський.

Він нагадав, що зимові канікули триватимуть у столиці з 26 грудня до 27 січня. У цей час школи прогріватимуть мінімально для збереження системи опалення, а вчителі матимуть змогу піти за бажанням в оплачувану відпустку.

«Із 9 січня 2023 року, під час канікул, учням буде запропоновано індивідуальні заняття та  групові консультації. Також працюватимуть гуртки та спортивні секції. У другому півріччі, традиційно, особлива увага приділятиметься учням випускних класів – четвертих, дев’ятих і одинадцятих. Загалом же, згідно з чинним законодавством України, 2022/2023 навчальний рік триватиме до 1 липня», – інформував Валентин Мондриївський.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: