В Оболонському районі збудували нову свердловину і відновили роботу бювету, що не працював понад 5 років

16:27  |  02.02.2023
В Оболонському районі збудували нову свердловину і відновили роботу бювету, що не працював понад 5 років

Фото: kyivcity.gov.ua

В Оболонському районі столиці (Оболонський проспект 14-Б) працівники спеціалізованого водогосподарського комунального підприємства «Київводфонд» відновили роботу бюветного комплексу, що не працював понад 5 років. Тут збудували нову артезіанську свердловину юрського водоносного горизонту глибиною 290 метрів.

Джерело: Директорка «Київводфонду» Світлана Козловська

«Питна вода в цьому бюветі відповідає Державним санітарним нормам і не потребує встановлення додаткової системи очищення. Також бювет має технічну можливість підключення до генератора, що наразі дуже важливо. Адже бювети стали альтернативним джерелом запасу питної води для мешканців столиці під час ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури, коли фіксувались перебої у роботі централізованої системи водопостачання», – наголосила Світлана Козловська.

Як повідомляє підприємство, попри воєнний стан «Київводфонду» вдалося відремонтувати та відновити роботу двох непрацюючих бюветів.

Загалом у Києві працює понад 180 бюветних комплексів, роботою яких опікується «Київводфонд».   

Де розташований найближчий до вашого дому бювет, а також статус його підключення до електроенергії, можна дізнатися на мапі бюветів за посиланням.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: