Новини Опубліковано
В Оболонському районі Києва чоловік випав з 11-го поверху

У Києві в Оболонському районі загинув чоловік, який випав з вікна 11-го поверху багатоповерхівки. Поліція з’ясовує обставини трагічної події.
“За попередньою інформацією, чоловік випав з вікна одинадцятого поверху багатоповерхівки та від отриманих тілесних ушкоджень загинув до прибуття лікарів”, — йдеться у повідомленні ГУ НП в Києві.
На місці події працюють слідчо-оперативна група, оперативники та судово-медичний експерт.
Особа загиблого та всі обставини події наразі встановлюються.


