УПЦ МП просить не виселяти її з Києво-Печерської лаври, бо там «молилися, щоб Зеленський став президентом» (відео)

15:48  |  15.03.2023
УПЦ МП просить не виселяти її з Києво-Печерської лаври, бо там «молилися, щоб Зеленський став президентом»

Представники Української православної церкви московського патріархату закликали не виселяти їх із Києво-Печерської лаври.

Джерело: Відеозверненні, в якому зокрема взяв участь митрополит Павло (Лебідь) — намісник Свято-Успенського монастиря УПЦ МП, що наразі займає частину Києво-Печерської лаври

Павло сказав, що вони звертаються до української влади, зокрема до президента Володимира Зеленського. Намісник нагадав слова глави держави про те, що влада не повинна втручатись у життя церкви.

«Віримо, що будуть скасовані ці постанови, накази, що знову розпочнеться співпраця з музеєм, і надалі ми будемо робити все те, що робили. А ми зберігали святиню… Звертаємось до тих, хто чинить це неподобство. Тому що вже приходять на територію С14 та інші організації, що будуть нас різати й викидати з цієї святині», — сказав Павло.

Ще один священник сказав, що ще перед виборами у Києво-Печерській лаврі йому Бог нібито повідомив, що президентом буде Володимир Зеленський.

За словами цього представника УПЦ МП, тоді він передав це через друга Зеленському. А той нібито відповів: якщо його оберуть, він «навіть похреститься».

«Я всім це розповів. Усі брати монастиря, прихожани молилися, щоб Володимир Зеленський став президентом. І тепер його прошу: якщо ми за нього молилися, щоб він став президентом — щоб він нашу Лавру не ображав, а навпаки — захищав», — сказав священник.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Метки:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: