Український «Богдан» виготовлятиме електросміттєвози для ЄС

18:52  |  24.03.2018

Перший автомобіль мають виготовити влітку цього року.

Луцький автоскладальний завод № 1, що належить автокомпанії «Богдан Моторс», уклав договори з данський компанією BankeElectromotive на розробку та виготовлення електричних вантажівок для збору сміття. Про це повідомляє прес-служба української корпорації.

Лише в цьому році «Богдан» має виготовити для данців не менше 15 електричних сміттєвозів, а в цілому потреба BankeElectromotive становить близько 200 автомобілів на рік.


Перший автомобіль мають виготовити влітку цього року. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво електровантажівок для Західної Європи буде розпочато в цьому році.

Відзначимо, що данська компанія Banke Electromotive займається розробкою та виготовленням електричних вантажних автомобілів для муніципального використання та компонентів для них для ринку ЄС. Тож виготовлені «Богданом» електричні сміттєвози будуть використовуватись муніципалітетами міст по всьому Європейському Союзу.

Також «Богдан» вироблятиме кузови для електричних автобусів французької компанії Bluebus.

Источник

Нажмите , чтобы читать нас в Facebook!

Популярные материалы
Спасатели проверяют безопасность избирательных участков

По всей стране инспекторы ГСЧС начали проверять состояние помещений и зданий, которые планируют использовать в качестве избирательных участков.

Оставьте комментарий

*