У столиці затверджено програму розвитку паркувального простору: чого чекати водіям

19:00  |  05.10.2022
парковка

У столиці затверджено Програму розвитку паркувального простору міста на 2023 рік, яка передбачає створення умов для розвантаження вулично-дорожньої мережі, введення інноваційних технологій та підвищення рівня відповідних послуг.

Джерело: КМДА

Зокрема, у зв`язку з тим, що Правилами паркування транспортних засобів заборонено паркування на тротуарах, КП «Київтранспарксервіс» планує облаштувати паркувальні майданчики заїзними кишенями і встановити системи відеоспостереження.

За попередніми даними обстеження відведених паркувальних майданчиків, наступного року необхідно облаштувати заїзними кишенями 2284 машиномісць – 15% від загальної кількості, а саме: в І територіальній зоні паркування – 1790, у II зоні – 247, у III зоні – 247.

Організація ефективного паркувального простору неможлива без оперативного моніторингу відведених майданчиків і аналізу транспортної інфраструктури. Це забезпечить формування аналітичної бази автоматизованої системи керування дорожнім рухом щодо:

  • потреби в паркомісцях чи, навпаки, їхнього профіциту в певних локаціях;
  • несплати паркування на локаціях;
  • порушень правил паркування та виявлення можливості їхньому запобіганню.

Аналітичні дані також сприятимуть розвантаженню транспортної інфраструктури – завдяки організації перехоплюючих паркувальних майданчиків із зручною стиковкою з громадським транспортом.

Автоматизована система моніторингу єдиного паркувального простору передбачає:

  • моніторинг зайнятості паркомісць у режимі реального часу;
  • фіксацію початку паркування і граничного часу для здійснення оплати;
  • формування звіту-розрахунку навантажень паркувальних місць по зонах і локаціях для обрахунку обгрунтованого тарифу та планування ефективного розвитку паркувального простору.

Для продуктивної та злагодженої роботи передбачено створення додаткових бригад і придбання спеціальної техніки. Розробка Програми проводилась із урахуванням Стратегії розвитку Києва до 2025 року.

Раніше ми писали, що у столиці сторічні ясени “позбавили” охоронного статусу

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Оставьте комментарий

*

  1. Мда уж 12:37 | 06.10.22

    Ну бред же… Вместо того, чтобы реально начать строить перехватывающие паркинги при заездах в город возле метро, кто-то хочет распилить очередную сумму на камерах, польза от которых «аналитические данные» и фиксация тех, кто не оплатил парковку в центре.

  2. […] Раніше ми писали, що у столиці затверджено Програму розвитку паркувальног… […]

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: