Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

У Києві з 3 жовтня стартує опалювальний сезон для соціальних закладів

У Києві з 3 жовтня стартує опалювальний сезон для соціальних закладів

3 жовтня в Києві розпочнеться опалювальний сезон для лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери.

Джерело: Мер міста Віталій Кличко

Подача тепла в установи соціальної сфери виконуватиметься за їхніми індивідуальними заявками. Рішення про підключення до опалення ухвалюватимуть безпосередньо керівники закладів.

За словами Кличка, перед тим, як вмикати опалення в житлових будинках, необхідно врахувати декілька важливих факторів:

  • Раціональне використання енергоносіїв.
  • Економія коштів мешканців.
  • Поточні та прогнозні температурні показники.
  • Стан енергосистеми.

Минулого року опалювальний сезон у Києві розпочався 14 жовтня для соціальної інфраструктури, а для житлових будинків – 29 жовтня. Опалення вимкнули 24 березня. Мер наголосив, що наразі пріоритетом є економія енергоресурсів та коштів містян.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу