Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

У Києві повертаються відключення світла — ДТЕК

У Києві повертаються відключення світла — ДТЕК

Сьогодні, 18 березня, у Києві діятимуть графіки відключень. Обмеження ввели за командою «Укренерго». Про це повідомили у ДТЕК.

За даними «Укренерго», із 16:00 до 21:00 прогнозується застосування графіків обмеження потужності для промисловості в усіх регіонах України.

Унаслідок дронових атак на енергооб’єкти та обстрілів у прифронтових регіонах на ранок 18 березня є нові знеструмлення у Харківській, Донецькій, Миколаївській і Чернігівській областях.

Окрім того, зростає споживання електроенергії. Енергетики називають причиною хмарну погоду у більшості регіонів України (крім західних), через що падає ефективність роботи сонячних електростанцій і зростає споживання із загальної мережі.

Енергетики закликають споживати електроенергію ощадливо. Обмежте користування потужними електроприладами у період вимушеного застосування заходів обмеження для промисловості — із 16:00 до 21:00. За можливості, перенесіть енергомісткі процеси на нічний час — після 22:00.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу