У Києві чоловік зарізав лікарку під час проходження ВЛК

У Подільському районному ТЦК та СП міста Києва під час проходження військово-лікарської комісії військовозобов’язаний смертельно поранив лікарку.
Про це повідомляє Київський міський ТЦК та СП.
Обставини події
Працівники Національної поліції доставили до Подільського районного ТЦК та СП порушника військового обліку, який не пройшов військово-лікарську комісію. Аби усунути правопорушення, чоловіка направили на проходження ВЛК до позаштатної військово-лікарської комісії №1 при ТЦК.
Близько 15:30 під час проходження комісії в кабінеті хірурга чоловік дістав ніж та завдав декількох ножових ударів лікарці. Від зазнаних тяжких поранень медикиня померла на місці.
Затримання та слідчі дії

В поліції Києві повідомили, що під час проходження військово-лікарської комісії 31-річний чоловік завдав лікарці-хірургу ножових поранень у грудну клітину та шию.
65-річна лікарка-хірург зазнала множинних ножових поранень та померла на місці.
Слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 2 п. 8 ст. 115 Кримінального кодексу України – умисне вбивство. За це загрожує довічне позбавлення волі. Наразі вирішується питання щодо повідомлення фігурантові про підозру.
У Київському міському ТЦК та СП додали, що військово-лікарські комісії – це цивільні установи, які не підпорядковуються органам військового управління Збройних Сил України. Їх лікарський персонал – це лише цивільні працівники.


