У Кличка пояснили, чому витрачають мільярди на будівництво транспортних розв’язок під час війни

12:09  |  27.12.2023
У Кличка пояснили, чому витрачають мільярди на будівництво транспортних розв'язок під час війни

Фото: КМДА

Київська міська державна адміністрація почала будувати розв’язку на перетині Богатирської та Полярної вулиць за кошти з державного бюджету, а завершити мусить за міські.

Джерело: Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник в інтерв’ю «Економічній правді»

«Мені держава дала 2,8 мільярда на розвиток транспортної інфраструктури. Це цільові кошти. Субвенція з державного бюджету. Уряд дає під міські цільові програми. Вони ж з мене потім спитають: «Я тобі гроші дав? Чого ти їх не використовуєш?», – каже Поворозник.

На 2024 рік субвенція з держбюджету відсутня, тож добудовувати розв’язку доведеться за податки киян.

«Я її не залишу. Можливо, ми не будемо «малювати губи» розв’язці на Оболоні, але рух пустити по ній треба», – заявив Поворозник.

Необхідність реконструкції Дегтярівського шляхопроводу заступник Віталія Кличка пояснив його аварійним станом.

Продовження Кільцевої дороги до Оболонського проспекту, на думку Поворозника, дасть мешканцям Оболоні альтернативний шлях виїзду з масиву і зменшить затори на вулиці Олени Теліги.

З тезою про те, що збільшення пропозиції доріг призводить до збільшення кількості автомобілів на дорогах і відповідного збільшення рівня заторів Поворозник згодний, але пропонує керуватися «здоровим глуздом» в ухваленні транспортних рішень.

На запитання, чи можна було б використати цільову субвенцію на розвиток громадського транспорту, Поворозник відповів ствердно, але запевнив, що і в такому випадку під стінами КМДА проходили б акції протесту проти таких витрат.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: