У Київському метрополітені відкрилася фотовиставка «Війна крізь об’єктив: фото з України»

17:24  |  02.12.2022
У Київському метрополітені відкрилася фотовиставка «Війна крізь об’єктив: фото з України»

Фото: kyivcity.gov.ua

На станції метро «Золоті ворота» відкрилася фотовиставка «Війна крізь об’єкти: фото з України», присвячена боротьбі українців проти російської агресії та усім людям, які допомагають Україні. Це спроба чесно показати усі жахи військових конфліктів у сучасному світі та передати героїзм українського народу.

Джерело: Заступниця голови КМДА Марина Хонда

«Емоційно це дуже важка виставка. Але водночас – це додаткова нагода нагадати та зрозуміти, що станеться, якщо ми не будемо продовжувати боротися та підтримувати наші Сили оборони. Саме завдяки нашим воїнам ми живемо у вільному місті, вільній країні та маємо можливість відкривати цю виставку. Дуже важливо, що до організації долучилися іноземні журналісти та наші міжнародні партнери. Це означає, що інтерес до нашої країни не зникає. А європейська спільнота розуміє російську загрозу, яка без перебільшення нависла над усім світом», – зазначила Марина Хонда.

У відкритті виставки також взяли участь Надзвичайний та повноважний посол Німеччини Анка Фельдгузен, голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко, директор Департаменту суспільних комунікацій Роман Лелюк, директор КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, засновник музею Image of War (Хорватія) Данило Греговіч, іноземні та українські журналісти.

В експозиції представлені 50 фоторобіт українських та іноземних фотожурналістів, зроблених у різних містах України після нападу росії.

За кожною світлиною – долі людей, які стали до лав Збройних Сил України, працюють в тилу і збирають допомогу, які втратили рідних та власні домівки й змушені були рятуватися в інших регіонах України та за кордоном.

На фото зображено жахливі кадри смерті та руйнувань, які принесла з собою війна.

Виставку доповнюють світлини зроблені під час збройних конфліктів в Сирії та Боснії і Герцеговині. Вони демонструють спільний трагізм долі різних народів, які пережили військові дії. 

Виставка триватиме на станції протягом грудня. Після цього роботи поїдуть в різні міста України, а також планується провести виставку за кордоном. Зокрема в музеях Хорватії та Німеччини.

Організатори виставки: Національна спілка журналістів України, комунальне підприємство КМР «Київінформ», журналістка Андреа Беер, продюсерка Марія Калус.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: