У Києві затримали чоловіка, який пограбував свого товариша під час нічної атаки на столицю

Зловмисник вийшов із потерпілим на вулицю до банкомата, де силою відібрав гаманець та мобільний телефон. За скоєне йому загрожує до десяти років позбавлення волі.
Джерело: Поліція Києва
До поліції на спецлінію 102 надійшло повідомлення від громадянина про те, що біля одного з магазинів його побив знайомий та заволодів особистими речами.
Як з’ясували правоохоронці, того вечора чоловіки разом розпивали алкогольні напої в помешканні потерпілого. Згодом вони вийшли на вулицю, оскільки заявник мав намір зняти готівку з банківської картки.
Однак, біля банкомата між чоловіками виник конфлікт, у ході якого зловмисник вдарив товариша та відібрав його гаманець та мобільний телефон.
Правоохоронці швидко встановили особу нападника, ним виявися 34-річний мешканець Київщини. Поліцейські розшукали та затримали фігуранта в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, а під час особистого обшуку вилучили телефон та гаманець потерпілого.
Слідчі, повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України – грабіж, поєднаний із застосуванням насильства, яке не є небезпечним для здоров’я потерпілого, вчинене в умовах воєнного стану.
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

