У Києві рух поїздів «синьою» гілкою метро між ст. «Деміївська» та «Либідська» запустять на початку осені — Вигівський

16:11  |  11.06.2024
Відновлювальні роботи перегінного тунелю «Деміївська» – «Либідська» тривають: розпочато демонтаж тунелю

Фото: kyivcity.gov.ua

На будівельному майданчику між станціями метро «Деміївська» – «Либідська» роботи тривають цілодобово, щоб відновити рух поїздів «синьою» лінією метро на початку осені 2024 року.

Джерело: В.о. начальника метрополітену Віктор Вигівський в коментарі «Суспільне»

Посадовець поінформував, на якій стадії зараз капітальний ремонт перегінного тунелю між станціями столичної підземки «Деміївська» — «Либідська».

«Ми зараз фактично дійшли до фінальної стадії робіт у котловані, демонтована верхня частина тунелю і взялися за демонтаж останніх елементів споруди тунелю», — розповів Віктор Вигівський.

За його словами, надалі фахівці візьмуться за монтаж нового монолітного тунелю.

«Безпосередньо ще виконуються роботи усередині тунелю на прилеглих ділянках. Це 27 метрів з одного боку і 20 — з іншого. Там уже виконані роботи, що стосується скажімо так «лікування» тунелю і зараз триває робота для підсилення тунелю по периметру», — сказав очільник столичної підземки.

Ремонті роботи триватимуть до кінця літа, потім ще потрібно провести тестові пуски руху поїздів і після цього — вже повноцінне відновлення руху потягів.

«Для себе ми дивимося по інтенсивності виконання, по роботах, які ми виконуємо, що запустити рух поїздів вдасться на початку осені», — прогнозує посадовець.

Він стверджує, що нині усі складні роботи фактично завершили.

«Основне питання було забезпечити ефективну роботу у самому котловані, не допустити винесення піску в котлован і доступу води. Цю роботу вже виконали. Далі, якщо вже демонтується тунель, то залишаються тільки роботи щодо монтажу тунелю і безпосередньо роботи в тунелі: прокладання колій, кабелів і запуск руху поїздів», — зазначив Вигівський.

Раніше у КМДА звітували, що відновити рух поїздів «синьою» лінією метро планують до кінця літа 2024 року.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: