У Києві розпочали демонтаж гаражів біля річки Либідь

15:35  |  22.06.2022
гаражі

У Києві розпочали демонтаж незаконних споруд біля річки Либідь, що дозволить провести капітальний ремонт аварійної ділянки річки Либідь. Демонтаж проводиться силами Департаменту благоустрою та комунального підприємства «Плесо». На цій ділянці демонтують 48 нелегальних та аварійних споруд.

Джерело: заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

За його словами, вздовж гаражного кооперативу проходить ділянка річки, яку можна вважати найбільш небезпечною.

«Однак розташування тут гаражів блокувало доступ працівників та техніки до інженерних конструкцій. Після демонтажу ми зможемо виконати першочергові протиаварійні роботи. Минулого року ми розпочали активне розчищення майже 1 км русла, щоб крок за кроком перетворити річку у цивілізовану локацію.

Один із варіантів – облаштування громадського простору із зоною відпочинку. В умовах війни і необхідності відновлювати інфраструктуру, ми не можемо повноцінно розгорнути проект реновації річки. Виконуємо лише гостро необхідні аварійні роботи. Однак у перспективі відновлення Либіді – це надзвичайно важливий проект», – пояснив Петро Пантелеєв.

За словами керівника КП «Плесо» Вячеслава Савицького, процес демонтажу відбувається цивілізовано в діалозі з громадою.

«Ми дотримуємось процедури, поінформували людей – власників гаражів, які з розумінням поставились до такого кроку. Більше того, люди навіть свої старі автівки, що були тут, зголосились віддати на потреби української армії. Тому робота іде планово, після чого приступаємо до протиаварійних робіт», – сказав Вячеслав Савицький.

Раніше ми писали, що у Білорусі стартували «мобілізаційні навчання» на кордоні з Україною

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: