У Києві хочуть встановити мораторій на публічне використання культурного продукту рф

12:30  |  01.07.2022
російські артисти

Депутати Київської міської ради планують встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту на території міста Києва.

Джерело: Київська міська рада

Такий проєкт рішення за ініціативи депутата Київської міської ради Вадима Васильчука вже зареєстровано в Київській міській раді.

Як зазначив Вадим Васильчук, проєкт рішення розроблено у зв’язку з гострою потребою захистити український інформаційний простір від гібридних впливів держави-агресора, яка намагається знищити українську ідентичність, національну культуру, традиції, звичаї та історію.

«Необхідно заборонити публічне використання та демонстрацію російськомовного культурного продукту. Зокрема це російські книги, художні альбоми, аудіовізуальні твори, аудіопродукція, твори та документи на новітніх носіях інформації, вистави, концерти, культурно-освітні послуги.

Крім цього в цей складний воєнний час на окремому фронті ми маємо захищати українські об`єкти матеріальної та духовної культурної спадщини, які мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення. Важливо унеможливити ескалацію напруги в суспільстві та посилити захист українського інформаційного простору від гібридних впливів ворога», – розповів депутат.

Вадим Васильчук додав, що мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту у столиці буде діяти до моменту повного припинення окупації території України.

Раніше ми писали, що У Києві затримала росіянина, якого 2 роки розшукував Інтерпол

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: