Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

У Києві біля залізниці знайшли 20 кілограмів ртуті

У Києві біля залізниці знайшли 20 кілограмів ртуті
Фото Фото: facebook.com/DSNSKyiv

У Дніпровському районі Києва біля залізничних колій виявили 20 кг ртуті.

Джерело: Головне управління ДСНС України у Києві

“О 12:52 до служби порятунку надійшло повідомлення щодо ємності з невідомою речовиною біля залізничних колій. Прибувши на місце, відділення хіміків встановили, що в металевій ємності знаходиться близько 20 кг ртуті”, – ідеться у повідомленні.

Ртуть герметично запакували та передали фахівцям КАРС для подальшої утилізації.

Обставини даного випадку будуть встановлювати правоохоронці.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу