Стало відомо, скільки київських школярів будуть навчатись офлайн

10:30  |  30.08.2022
школа

У столиці зараз перебувають майже 180 тисяч школярів, і 138 тисяч із них розпочнуть новий навчальний рік у режимі офлайн.

Джерело: заступник голови КМДА Валентин Мондриївський

«Наразі школи, у яких є укриття, готові одночасно прийняти 145 тисяч осіб, а заяви про очне навчання дітей написали 138 тисяч батьків. Треба зауважити, що кількість місць в укриттях різних шкіл коливається, тому одночасно в очному навчальному процесі можуть брати участь педагоги та школярі кількістю не більшою, ніж місткість укриття. Для того, щоб освітній процес не припинявся навіть під час тривоги, облаштовані навчальні класи, які забезпечені всім необхідним», – заявив Валентин Мондриївський.

Він також наголосив, що навіть обравши один із типів навчання для дитини, батьки мають змогу змінити його.

«Ми даємо змогу обрати не тільки між онлайн чи офлайн навчанням, а й застосувати індивідуальний підхід, що особливо важливо для дітей, які перебувають за кордоном і відвідують ще й місцеві школи. Онлайн навчання можливе і в класах, де діти навчаються очно, – наші школи в достатній кількості обладнані необхідною технікою для віртуальної присутності дитини на навчанні. Учні шкіл, які не відкриються для очного навчання, можуть за наявності місць перейти до іншого закладу для отримання освіти офлайн», – наголосив Валентин Мондриївський.

Також він додав, що новий навчальний рік у столичних закладах освіти розпочнуть майже 3 600 дітей, які вимушено переїхали до столиці. Але ситуація в країні динамічна, і кількість переселенців, як і кількість дітей киян, що повернулися до столиці, постійно змінюється.

Раніше ми писали, що на Поштовій площі компанія студентів до смерті забила 34-річного киянина

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: