Стало відомо, де в Києві з’явиться військове кладовище

18:30  |  06.10.2022
Лиса Гора

У Києві на території урочища «Лиса Гора» планують створити Національне військове меморіальне кладовище. Відповідний проєкт зареєстрували в Київській міській раді.

Джерело: Київська міська рада

Київрада вирішила розробити проєкт детального плану території для розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва орієнтовною площею 140 га, за рахунок бюджетних коштів. Орієнтовна вартість проєкту — 5 млн гривень з бюджету столиці.

«Завданням проєкту рішення є надання дозволу на розроблення містобудівної документації як одного з першочергових етапів для подальшої можливості розташування Національного військового меморіального кладовища на території урочища «Лиса Гора» Голосіївського району міста Києва.

Прийняте рішення разом з іншими передбаченими заходами стане підставою для спорудження Національного військового меморіального кладовища у м. Києві», — йдеться у пояснювальній записці.

На «Лисій горі» планують поховати:

  • Військовослужбовців сил безпеки та оборони;
  • Військовослужбовців — Героїв України, яким вручено орден «Золота Зірка»(починаючи з 2014 року);
  • Військовослужбовців, нагороджених орденом Богдана Хмельницького трьох ступенів, орденом «За мужність» трьох ступенів, орденом княгині Ольги трьох ступенів;
  • Учасників бойових дій;
  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни;
  • Військовослужбовців ЗСУ, СБУ, Служби зовнішньої розвідки України, які були направлені для участі в міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки або у відрядження до держав, на території яких у цей період велися бойові дії.

Раніше ми писали, що у київських школах почала працювати муніципальна охорона

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: