Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

Смертельно поранив знайомого: поліцейські Київщини повідомили чоловіку про підозру

Смертельно поранив знайомого: поліцейські Київщини повідомили чоловіку про підозру
Фото Фото: kv.npu.gov.ua

На Київщині 36-річний чоловік під час раптового конфлікту завдав опоненту смертельні ножові поранення. Підозрюваному загрожує до 15 років ув’язнення.

Правоохоронці встановили, що у Борисполі фігурант перебував у гостях, де спільно із 26-річним чоловіком вживав алкогольні напої. Між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку. У ході сутички нападник схопив ніж та завдав потерпілому смертельних ударів, від яких постраждалий помер на місці події.

Після скоєного зловмисник покинув квартиру. На місці події працювала слідчо-оперативна група, яка задокументувала сліди злочину.

Наразі чоловік перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.

Слідчі за процесуального керівництва Дарницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомили зловмиснику про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

У суді фігуранту обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу