Рятувальники КАРС та працівники «Муніципальної охорони» Києва допомагатимуть мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв

19:05  |  28.11.2022
Рятувальники КАРС та працівники «Муніципальної охорони» Києва допомагатимуть мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв

Через аварійні відключення електроенергії рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та працівники комунальної організації  «Муніципальна охорона» Києва відсьогодні допомагають мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв.

Джерело: Департамент муніципальної безпеки КМДА

Зокрема, під час відключення електроенергії рятувальники КАРС виїжджають у найближчі від бази райони й організовують міні-пункти підзарядки, де мешканці найближчих будинків можуть підзарядити телефони та скористатися електрочайниками.

Комунальна організація «Муніципальна охорона» в умовах відсутності електропостачання продовжує забезпечувати безпеку міста та комунальних підприємств у повному обсязі.

Крім цього, кияни можуть у будь-який час звернутися за допомогою до співробітників КО, що здійснюють охорону громадського порядку на вулицях міста, чиї автомобілі забезпечені засобами зв’язку та павербанками.

Одночасно електропристроями можуть скористатися троє-четверо людей.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: