Перейти до контенту
ПогодаКарта тривогТранспортонлайнЯкість повітряКаталог компаній
Новини Опубліковано

Прогноз погоди у Києві на 23 серпня: ранкові дощі та потепління до +25°С

23 серпня у Києві розпочнеться з невеликих дощів, які припиняться до ранку, після чого очікується сонячна та тепла погода з повітрям, що прогріється до +25°С.

Вночі, за прогнозом, спостерігатимуться невеликі дощі, які можуть принести до 2 мм опадів. Температура повітря у ранкові години становитиме близько +16°С. Швидкість вітру досягатиме 12 км/год. Протягом дня опади припиняться, небо стане мінливо хмарним. Повітря прогріється до комфортних +25°С. Вітер буде помірним, зі швидкістю до 14 км/год. Увечері також без опадів, температура поступово знижуватиметься до +18°С. Схід сонця очікується о 05:58, захід — о 20:02.

Рекомендується мати при собі парасолю у ранкові години.

День 23 серпня у Києві характеризуватиметься переходом від ранкових дощів до сонячної та теплої атмосфери, як передає сайт погода у Києві.

Детальний прогноз на наступні дні:

  • 24 серпня: Мінімальна температура вночі становитиме близько +14°С, вдень повітря прогріється до +24°С. Опади не прогнозуються. Максимальна швидкість вітру – 14 км/год. Переважно мінлива хмарність.

  • 25 серпня: Вночі температура опуститься до +13°С, вдень очікується до +25°С. Без опадів. Вітер до 9 км/год. Небо буде хмарним.

  • 26 серпня: Температура повітря вночі становитиме близько +15°С, вдень сягне +24°С. Опади малоймовірні. Пориви вітру до 10 км/год. Переважно хмарно.

  • 27 серпня: Нічна температура становитиме +13°С, денна – до +23°С. Без опадів. Вітер до 11 км/год. Мінлива хмарність.

  • 28 серпня: Вночі очікується близько +12°С, вдень стовпчики термометрів покажуть до +24°С. Опади не прогнозуються. Максимальна швидкість вітру – 10 км/год. Мінлива хмарність.

  • 29 серпня: Мінімальна температура вночі становитиме +14°С, вдень повітря прогріється до +25°С. Імовірність опадів до 28%, можливий невеликий дощ (до 6 мм). Вітер посилиться до 17 км/год.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу