Ознак наступу на Київ немає, але залишаються ракети й провокації – ГУР МО

15:10  |  23.01.2023

Вадим Скібіцький

Головне управління розвідки Міністерства оборони України вважає, що Києву найближчим часом будуть більше загрожувати ракетні удари росіян і провокації, ніж повторний наступ із території Білорусі.

Джерело: Представник ГУР Міноборони Вадим Скібіцький в інтерв’ю «Delfi»

Ознак того, що російські війська намагатимуться ще раз рушити на Київ через Білорусь, українські військові розвідники не бачать: «Таких індикаторів немає, там немає потужного ударно-наступального угруповання». 

Скібіцький зазначив, що друга механізована дивізія 1-ї танкової армії, яка проходила підготовку на полігонах Білорусі, тепер перекидається і зайде з території росії на Куп’янському напрямку. 

За його словами, «це говорить про те, що там буде ротація». 

«Але ми посилили свою оборону на Київському напрямку. За два місяці росіяни не встигнуть створити потужне ударне угруповання. Серйозних питань два. Перше – завдача ракетних ударів: на території Білорусі є «Іскандери». Друге – авіація, а саме літаки Ту-22, які також можуть випускати ракети Х-22.  Крім того, ми не виключаємо провокацій. Але це не та загроза, яка говорить про підготовку нового наступу на Київ», — сказав він.

Нагадуємо, що новини без цензури публікуємо в Телеграм telegram ico, підпишись зараз, щоб не пропустити важливе!

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: