Опубліковано рейтинг районів Києва у 2017 році

12:12  |  20.01.2018
Киев мост Патона

Киев мост Патона вид со стороны Родины Мать в сторону Березняков

Столичні чиновники склали рейтинг за результатами роботи районних адміністрацій.

Департамент економіки та інвестицій КМДА склав рейтинг столичних районів за результатами роботи районних адміністрацій. Найкращим районом Києва в 2017 році було визнано Солом’янський район. Про це повідомляє прес-служба Солом’янської РДА.

Роботу адмінстрації оцінювали за такими показниками: рівень виконання звернень з питань житлового господарства, з питань забезпечення благоустрою міста, споживчого ринку; рівень освоєння капітальних видатків, створення ОСББ; загальна кількість і якість надання адміністративних послуг; надходження до бюджету тощо.


«Минулий рік став надзвичайно успішним для району. Побудовано та відкрито нову школу на Караваєвих Дачах. Восени розпочали будівництво школи на просп. Відрадному, 36в та садочка на бульв. Гавела, 81а, який десятиліттями стояв у руїнах. Різні види ремонтних робіт проведено у 507 житлових будинках із 1100 в районі. За три роки замінили вікна на металопластикові у 588 будинках району. Звичайна поліклініка на просп. Комарова, 3 після ремонту виглядає і оснащена медичним обладнанням не гірше сучасних приватних клінік. Так само ремонтуємо поліклініки на вул. Солом’янській, 17 та вул. Гарматній, 36. Ми працюємо для того, аби район став найкомфортнішим місцем для життя кожного мешканця», — зазначив голова Солом’янської РДА Максим Шкуро.

Найнижчі показники за минулий рік у Голосіївського району.

Раніше мешканці Солом’янського району поскаржилися, що двірники посипають дорогу незрозумілою сумішшю, від якої миттєво роз’їдає лапи у собак.

Источник

Нажмите , чтобы читать нас в Facebook!