Перейти до контенту
Погода +14° Карта тривог Транспорт онлайн Мапа міста Каталог компаній Якість повітря
Новини Опубліковано

На Столичному шосе внаслідок ДТП двоє людей отримали травми

На Столичному шосе внаслідок ДТП двоє людей отримали травми
Фото Фото: kyiv.npu.gov.ua

14 липня, близько 13:00, до поліції Києва надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду з потерпілими, яка трапилася на Столичному шосе. На місце події прибула слідчо-оперативна група з розслідування ДТП, патрульні поліцейські та медики. 

Джерело: Відділ комунікації поліції Києва

Попередньо встановлено, що між автомобілями «Dodge” та  «ВАЗ» трапилося ДТП. Коли водії та пасажири автівок, вийшли з автомобілів та знаходились біля місця ДТП, в стоячий автомобіль  «Dodge»  в’їхало авто «Toyota». У результаті зіткнення  пасажирка автомобіля  «Dodge» та  водій автомобіля «Toyota» отримали травми. 

Слідчі продовжують працювати на місці події. Інформацію буде оновлено.

Читайте також — Новини

Усі матеріали розділу