Новини Опубліковано
На станції метро «Палац спорту» замінять турнікети: для пасажирів станція працюватиме у звичному режимі

На станції метро «Палац спорту» із 14 до 29 грудня фахівці КП «Київський метрополітен» замінюватимуть турнікети. Для пасажирів станція працюватиме у звичному режимі, а всі необхідні роботи проводитимуть у нічний час.
Джерело: Комунальне підприємство
В цьому році нові турнікети вже встановлено на станціях «Тараса Шевченка» та «Дружби народів».
Загалом – у 21 вестибюлі 14 станцій столичної підземки. Нові турнікети приймають всі електронні способи оплати проїзду:
- QR-квиток;
- QR-квиток, згенерований у застосунку «Київ Цифровий»;
- транспортну картку;
- картку киянина;
- безконтактну банківську картку.
КП «Київський метрополітен» перепрошує за можливі тимчасові незручності під час проведення робіт.


